sldier3 slider1 sldier2
01 / 03

sldier3

02 / 03

slider

slider1

03 / 03

sldier2

 

موفقیت بازتاب کارهای کوچک، اما هدفمند در راهی با برنامه است و هر کدام از این برنامه‏ها، یک الگوی مشخص برای رسیدن به سرانجام ایده‏آل لازم دارند. هر پروژه‏ کاری و یا ایده جدید، از اولین روزهای شروع تا پایان کار، مراحلی را با استفاده از معیاری از قبل مشخص شده انجام می‏دهد و ...

 

9 صفحه، فایل Word Docx، قابل ویرایش

 

 

5,000 تومان

     موضوع این پروژه اندازه گیری میزان بارندگی می باشد که مقدار آن را هنگام بارش بر روی ال سی دی نمایش می دهد.
اندازه گیری توسط ی یک  سنسور مکانیکی و محاسبات و پردازش سیگنال خروجی آن توسط میکروکنترلر انجام می گیرد.
این دستگاه در جاهایی که میزان بارندگی اهمیت دارد نقش مهمی ایفا می کند. این دستگاه در مقایسه با دستگاه هایی که آب جمع شده ی باران در یک ظرف رااز روی ارتفاع آن اغندازه گیری می کنند و دقت کمتری دارند،بسیار پیشرفته تر بوده و سطح بارندگی را هنگام بارش نمایش می دهد.

40 صفحه، فایل Word Docx، قابل ویرایش

10,000 تومان

 

فصل اول: بارگذاری

فصل دوم: تحلیل دستی و مقایسه آن با تحلیل کامپیوتری

فصل سوم: طراحی ستون

فصل چهارم: طراحی تیر

فصل پنجم: طراحی بادبند

فصل ششم: طراحی پله

فصل هفتم: طراحی اتصالات

فصل هشتم: طراحی سقف

فصل نهم: طراحی پی

فصل دهم: منابع

 

210 صفحه، فایل Word Docx، قابل ویرایش

 

 

10,000 تومان

بورس علاوه بر افزایش سرمایه سهامدارانی که در خرید سهام دقت لازم را دارند و از سرمایه گذاری خویش بهره مند می گردند مزایا و کارکردهای وسیع و اثر گذار زیادی دارد که در ذیل اشاره می گردد :
کنترل نقدینگی درجامعه. بازار بورس یک فرصت سرمایه گذاری مطلوب برای سرمایه گذاران با سرمایه‌های اندک ایجاد می‌کند و زمینه توزیع عادلانه ثروت را مهیا می‌کند . رشد تولید نا خالص ملی و مهار تـورم - استفاده از پـس اندازهای خرد وکوچک مردم - هدایت سرمـایه های سرگردان - کمک به رشد صنعتی شدن کشور.

21 اسلاید، فایل پاورپوینت، قابل ویرایش

 

 

 

10,000 تومان

دلايل متعددي براي انتقال مقادير زياد انرژي الكتريكي توسط خطوط انتقال طولاني وجود دارد كه تحت دو بخش عمده اقتصادي و محيط زيستي قرار مي‌گيرند. در ابتدا بايد نشان داد كه از نظر اقتصادي انتقال انرژي الكتريكي ارزانتر از روشهاي ديگر انتقال انرژي مي‌باشد كه با نصب نيروگاه در محل يك منبع سوخت ارزان مانند معادن ذغال سنگ، پالايشگاه‌ها، منابع كار يا سد آبي اين هدف اكثراً برآورده مي‌شود در اين حالت قيمت انتقال انرژي بايد كمتر از حمل و نقل ماده سوختي تمام شود و شرايط محيط زيستي نيز بر آورده گردد.

 

226 صفحه، فایل Word Docx، قابل ویرایش

فایل های کامل و لایه باز متلب (Matlab) مرتبط با پروژه

 

 

10,000 تومان