sldier3 slider1 sldier2
01 / 03

sldier3

02 / 03

slider

slider1

03 / 03

sldier2

اين پروژه به زبان PHP نوشته شده است و از بانک اطلاعاتي MYSQL استفاده شده ،که يکي از بانک هاي اطلاعاتي رايگان مي باشد. در اين وب سايت يکسري امکانات شامل:عضويت،آمار سايت که برگرفته از تعداد کاربران ،بازديد کاربر ،تعداد اعضا و IPکاربران فعال را نشان مي دهد.از ديگر امکانات آن مي توان به خريد اينترنتي،ارتباط با مدير سايت،مديريت کاربران, مديريت خريدها، مديريت درخواستها و مديريت نظرات و دانلود مقالات موجود در سايت اشاره کرد.

10,000 تومان

اين سايت از زبان تحت سروري PHP استفاده شده است. بانک اطلاعاتي مورد نياز اين سايت نيز از MYSQL استفاده خواهد شد. در اين سايت که قرار است نمايشگاهي از محصولات فروشگاه اصلي در آن به نمايش گذاشته شود کاربران ميتوانند عضو سايت شوند و از محصولات اطلاعات لازم را دريافت کنند. مدير نيز مي تواند مطالب ارسال شده و اعضا را مديريت کند.

10,000 تومان

اين سايت توسط زبان تحت سروري پي اچ پي نوشته شده است که در آن از html , css , mysql استفاده شده است که جديد ترين خبر ها را در اختيار کاربر قرار مي دهد و کاربر مي تواند عضو سايت شده و نظر ارسال کند
همچنين مدير سايت نيز مي تواند مطلبها را مديريت و کاربران و نظرات آنها را نيز مشاهده کند

10,000 تومان

اين سايت توسط زبان تحت سروري پي اچ پي نوشته شده است که در آن از html , css , mysql استفاده شده است که مکان ها و قطعه هاي باستاني و موزه را در اختيار کاربر قرار مي دهد و کاربر مي تواند عضو سايت شده و نظر ارسال کند
همچنين مدير سايت نيز مي تواند مطلبها را مديريت و کاربران و نظرات آنها را نيز مشاهده کند

اين پروژه يک وب سايت موزه است که با کمک HTML,CSS قالب آن طراحي شده است. براي قسمت مديريت نيز از PHP استفاده شده است که يک زبان تحت سروري است. بانک اطلاعاتي نيز MySQL استفاده شده است. اين وب سايت با قابليت عضو گيري و ارسال نظر توسط کاربر است. مدير نيز مي تواند مطلب را ارسال کرده و نظرات را مديريت کند.

10,000 تومان

     موضوع وب سايت بررسي شده در اين کتابچه مربوط به مشترکين مخابرات مي باشد که در آن کاربران عمومي در سايت عضو شده و مي توانند از اطلاعات مشترکين مخابرات استفاده لازم را ببرند.
     در اين کتابچه ابتدا از زبانهاي برنامه نويسي استفاده شده در اين وب سايت توضيحاتي کلي داده شده است و در ادامه ساختار پايگاه داده همان جايي که اطلاعات وب سايت ذخيره مي شوند بطور عمومي تشريح شده است. در فصل هاي بعدي اين کتابچه راهنما به آموزش راه اندازي اين وب سايت و برنامه هاي لازم براي اجراي آن اشاره شده است و همچنين بطور کلي نحوه استفاده و معرفي بخش هاي مختلف اين وب سايت نيز بطور تصويري در فصلي جداگانه آمده است.

10,000 تومان

وب سايت سايت دندانپزشکي با زبان php طراحي شده است که در آن از mysql استفاده شده است که مدير مي تواند اعضا و ساعات حضور و همچنين نظرات را مديريت کند.
کاربر مي تواند جديدترين خبرها را از سايت دريافت کند.

10,000 تومان

اين سايت از زبان تحت سروري PHP استفاده شده است. بانک اطلاعاتي مورد نياز اين سايت نيز از MYSQL استفاده خواهد شد. در اين سايت که قرار است نمايشگاهي از محصولات اسباب بازي در آن به نمايش گذاشته شود کاربران ميتوانند عضو سايت شوند و از محصولات اطلاعات لازم را دريافت کنند. مدير نيز مي تواند مطالب ارسال شده و اعضا را مديريت کند.

10,000 تومان

ساخت نرم افزار كه وب سايتي با زبان برنامه نويسي php مي باشداين امكان را به كاربران مي دهد تا از طريق اينترنت با اموزشگاه در ارتباط باشند. ونرم افزارهاي جانبي كه در اين برنامه به كار رفته نرم افزار وب سرور apache و dreamveaver كه براي كد نويسي از ان استفاده كرده ايم به دليل محيط كارامد و قابليتهاي بالايي كه اين نرم افزار دارا مي باشد همچنين مهمترين قسمت اين نرم افزارها استفاده از پايگاه داده my sql  مي باشد كه براي ذخيره  اطلاعات بكار مي رود.

10,000 تومان